KONST / Litografier / Färglitografi 13834317
nr 1383 4317
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 13/225. Motivet: 46x34cm. Bladets mått: 70x50cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:41:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin